אני לא רק נראית פחות עייפה, אני גם מרגישה פחות עייפה

ראיון עם מאירה, אמנית בת 68 ממרכז הארץ.

איזה ניתוח עברת?

פייס ליפט שלם, כולל עיניים וצוואר.

מה גרם לך להחליט לנתח?

אמיר קורא לזה ‘נראית עייפה’. הייתה לי ממש צניחה כללית, העפעפיים היו נפולים, כיסים מתחת לעיניים והצוואר הוא ממש עקב אכילס שלי. במשך שנתיים שקלתי לנתח עד שאזרתי אומץ. זו הפעם השנייה שאני מתנתחת. לפני עשרים שנה החלטתי למתוח את הצוואר בפעם הראשונה וזה היה ניסיון לא קל. הלכתי למנתח אחר שלא אנקוב בשמו כמובן, הרגשתי שניסה עלי המון דברים וההחלמה הייתה קשה.

 

איך הגעת לדוקטור זליגובסקי?

התעניינתי הרבה זמן. אצלנו בחברה כמעט כולן עושות ניתוחים פלסטיים וחברה המליצה על אמיר. היא אמרה שהוא מספר 1. אני מסכימה. הוא מאד סימפטי, נחמד, חביב משרה הרגשה נעימה והכי חשוב יודע לעשות את העבודה.

ביקרת אצל מנתחים אחרים?

לא. כאמור, היה לי ניסיון קודם לא מוצלח, אבל בדקתי גם אצל רופא העור שלי ואצל אשתו שהיא רופאת עור שמתמחה בקוסמטיקה וגם הם המליצו על אמיר זליגובסקי.

איזה מידע רצית לקבל לפני הניתוח?

מאחר וידעתי לקראת מה אני הולכת רציתי בעיקר לומר לאמיר מה אני רוצה מהניתוח. היה לי חשוב להתרשם ממנו אישית. היה לי חשוב להיות רגועה לפני הניתוח (ובאמת קיבלתי משהו להרגעה והייתה לי חוויה מאד נוחה בניתוח) והיה לי חשוב לא להיות מתוחה מידי. לא רציתי שימתח לי את העור עד קצה גבול היכולת. רציתי להיראות מטופחת.

איך הרגשת ביום הניתוח ולאחריו?

ההתרגשות שלי הייתה סבירה. רציתי להיות כבר אחרי, בכל זאת מדובר בניתוח בהרדמה מלאה. ממש לפני הניתוח שאלתי את עצמי בשביל מה את צריכה את זה? אז מה אם יש קמטים? את לא שחקנית קולנוע, החברים אוהבים אותך גם כך…

אבל אחרי הניתוח הרגשתי טוב. הניתוח עבר בקלות. רציתי לישון כל הזמן והייתי עייפה במשך כמה ימים אבל לא כאב לי בכלל. לא היה לי אפילו כתם של שטף דם. הפנים היו לבנים לגמרי. אני ידעתי שעברתי ניתוח כי הפנים היו רחבים יותר, אבל מי שלא הכיר אותי לא היה יודע שאני אחרי ניתוח. בניגוד לניתוח הראשון שעברתי במקום אחר שהיה טראומטי. כאן כל התהליך היה נטול טראומות.

איך היה הטיפול אחרי הניתוח?

את הניתוח עשיתי בעתידים מדיקלסנטר, ברמתהחייל. הטיפול היה נהדר. כולם היו כל כך קשובים. בקושי הספקתי להשמיע קול ומישהו היה לידי. האחיות היו עדינות ביותר ומילאו כל בקשה במהירות. היה נקי ושקט והייתי מאד מרוצה.

לאמיר כמעט ולא התקשרתי, להיפך, הוא זה שהתקשר אלי לבדוק איך אני מרגישה. בהמשך, בכל פעם שפניתי והיו לי שאלות כלשהן נעניתי בשמחה על ידו.  

והתוצאה?

אני מרוצה מאד. אני יודעת שהתוצאות המקסימליות לניתוח מגיעות אחרי שנה אבל כבר עכשיו אני נראית פי מאה יותר טוב מאשר לפני הניתוח. אני יכולה לומר שאמיר הוא בעל מקצוע מעולה. עובד בצורה עדינה ועשה בדיוק מה שביקשתי. לא מוגזם. עשה את הדברים החשובים. אני לא נראית בת ארבעים, אבל כן נותנים לי חמישים במקום שישים ושמונה. מה שהיה לי חשוב זה העיניים והן יצאו מאד מאד יפה. ההבדל דרמטי. יצא כמו שרציתי וביקשתי.

האם את מרגישה שינוי פנימי?

בהחלט. אני מרגישה קל יותר. יותר ביטחון עצמי. בחברה שלי תמיד נעים לי, אבל בין אנשים שמכירים אותי פחות זה נותן לי המון. אני טיפוס מאד פעיל, גם עבודתי דורשת פיזיות רבה, אני מרגישה צעירה בנפשי, אני לא אדם כבד. לפני הניתוח נראיתי לעצמי במראה זקנה. יחד עם העור שאמיר גזר הוא גם הוריד לי שנים בהרגשה. זה עושה לי טוב. נותן לי תחושה טובה עם עצמי. אמיר אף פעם לא אומר שאת ‘מקומטת’ או ‘זקנה’, הוא אומר ‘עייפה’. זה פוליטיקלי קורקט אבל גם מדויק.

עכשיו אני לא רק נראית פחות עייפה אני גם מרגישה פחות עייפה.

האם תמליצי לחברותייך לעבור את הניתוח?

מאד.

פגשתי לאחרונה חברה, אישה יפה מאד בעלת עיניים כחולות מהממות, אבל ‘עייפה’ ואת העיניים כמעט לא רואים. היא שמה לב שאני נראית טוב והמלצתי לה לנתח גם כן. היא אמרה שאין לה אומץ. אמרתי לה זה יהיה בשבילך שינוי מדהים. דווקא בן הזוג שלה פירגן. זה חשוב. זה לא ניתוח זול אבל בשלב מסוים בחיים אתה יכול להרשות לעצמך הוצאות כאלה. לי היה המון פרגון מבעלי והוא מאד תמך.

האם תמליצי על דר’ אמיר זליגובסקי כמנתח?

אמיר הוא בן אדם מדהים. ממרום גילי אני מרשה לעצמי לומר שהוא בחור מקסים וכיף לבוא אליו. הדחקות והבדיחות עושות שמח על הלב. הוא מוכשר ופסל בעצמו. רואים את אמנותו בניתוחים שהוא מבצע. גם המשרד שלו מקסים, והמזכירה סמדר אישה נעימה ביותר. תמיד מסודר ולא צריך לחכות. מחזיר את האמון במערכת.

Skip to content