ניתוחים פלסטיים באף

ניתוחים פלסטיים באף

ניתוחים פלסטיים באף

  • ניתוח אף אסתטי – “פתוח” מאפשר שליטה מקסימלית בחומר ורמת דיוק גבוהה בהשוואה לניתוחים בשיטה הסגורה. השיטה מאפשרת גם תיקון בעיות אסתטיות מורכבות כגון עיוותים מולדים/ לאחר פציעות/ לאחר ניתוחים קודמים. ההרדמה הכללית והחבישה, ללא טמפונים בתוך הנחיריים, הופכים את מהלך הניתוח וההחלמה לחוויה נעימה.
  • ניתוח אף משולב, עם מנתח א.א.ג. מומחה, מאפשר פתרון אסתטי + תפקודי לבעיית-הנשימה במהלך אותה ההרדמה.

 

 

שאלות ותשובות

הצורך של המנותח/ת לראות ולהראות צילומים עולה לעיתים מזומנות בשיחת הייעוץ עם המנתח-הפלסטי.

הצילומים מוסיפים מימד ויזואלי לשיחה ומאפשרים תאום ציפיות הכה חשוב להצלחת הניתוח.
מדובר בצילומים של מנותחים/ות שעברו ניתוח דומה כמו גם צילומים ישנים של המטופל/ת בצעירותו/ה  וגם צילומי דוגמנים/ות/ידוענים/ות אותם מביא/ה המטופל/ת לייעוץ-הראשוני. כל אילו תורמים מידע חשוב המצמצם אל הפער בין ציפיות המנותח/ת לבין תוצאת הניתוח אותה יספק המנתח. במקביל, הם עשויים לחזק את הביטחון בבחירת המנתח שכישוריו מוקרנים על המסך.

במהלך הייעוץ-הראשוני אני מסביר מילולית + בשרטוט גרפי את התוכנית הטיפולית.
לרוב, מידע זה מספק ומאפשר למטופל/ת להגיע להחלטה מושכלת.
במצבים בהם נדרשת הבהרה נוספת אני מציג צילומים המקבילים למקרה הנדון ו/או מתייחס לצילומים שהובאו ע”י הנבדק/ת, במטרה לבאר עוד פרטים.

בניגוד גמור לאמור לעייל, דפדוף אקראי ולא מכוון ב”אלבום צילומים” של לפני ואחרי ניתוח אינו יכול לשמש מקור למיידע מקצועי מהימן. הכוונה לאלבומים דיגיטליים המתפרסמים באתרים או במכונים למיניהם. אילו כלים שיווקיים מטעים ובוטים עם טעם לוואי של “שוק-בשר”.
האשליה-האופטית המתקבלת אינה בהכרח ספציפית לצרכים האישיים שלך ובמקביל עלולה ליצור מצג-שווא חיובי או שלילי לגבי הניתוח שעל הפרק.
ה window shopping  המשמש אותנו, בעידן הדיגיטאלי, לרכישת מוצרי צריכה מתכלים אינו יכל להתיימר ולהחליף את הקשר האישי עם המנתח. הוא לא הכלי הנכון לבחירת המנתח שלך !

חשוב שתהיי שותפה בתהליך אשר כולל:

  • בחירה נבונה של מנתח פלסטי מנוסה וקשוב לצרכייך
  • דיון מעמיק במרכיבי הניתוח ובטכנולוגיות לא פולשניות אופציונליות
  • הבהרת סיכויי ההצלחה כנגד סיכונים וסיבוכים פוטנציאליים.

במטרה משותפת ליצור מראה מאוזן מחמיא ולא מנותח!

את כמובן מצפה, ובצדק, כי הרופא שבחרת ינתח אותך במו ידיו המיומנות ומובן מאליו כי גם יתפור את שולי העור בתום הניתוח, מעין ״חותמת תו איכות״ שלו.

מחויבותו של המנתח הפלסטי כלפייך חייבת להיות טוטאלית. היא כוללת את כל שלבי הטיפול. מהרגע בו נכנסת בשערי מרפאתו עם החלום הפרטי שלך והפרפרים בבטן ועד לרגע הפרידה בו הסתיים התהליך וציפיותייך התגשמו.

שלב קריטי בתהליך הוא כמובן ה”פיניש” של הניתוח והוא בא לידי ביטוי בתפירת עילית עדינה של החתכים הניתוחיים. מיומנות התפירה המדויקת נרכשת במהלך קריירה ארוכת שנים וחשיבותה לא תסולא בפז.

אכן כן,  מגיע לך שהידיים בהן בחרת שינתחו אותך, יבצעו את כל הטיפול מתחילתו ועד סופו כולל התפירה, החבישה והביקורות שלאחר הניתוח.

אל תסתפקי בפחות!

אני הרבה יותר לחוצה מההרדמה מאשר מהניתוח…
אני ‘חולת שליטה’ ולא מסוגלת לוותר עליה…
משפטים אלה כה שכיחים שראוי להתעכב עליהם.
כידוע, ההרדמה לסוגיה, מאפשרות לרפואה המודרנית בכלל ולכירורגיה בפרט, ביצוע פעולות מגוונות ומדויקות, כמעט ללא טראומה. עם זאת, ההתמסרות להרדמה מתנגשת חזיתית עם האינסטינקט הקיומי שלנו.
התמסרות להרדמה, ובפרט להרדמה כללית, משמעה ויתור על השליטה במצב ההכרה. לשם כך עליך לסמוך טוטאלית על המרדים. אין זו החלטה קלה מאחר ולשם כך עלייך לקבל את המלצתו של המנתח אשר יבחר את סוג ההרדמה ואת המרדים המתאימים לך. מנתח אשר גם אותו הכרת אך לא מזמן ובמקרה הטוב קיבלת עליו המלצה מצוינת מחברה מרוצה שנותחה בהצלחה.
ובכן,זו עצתי לך –
מאחר וברוב המקרים הידע שלך בנושא אינו מאפשר בחירה, מומלץ לך לפעול באופן רציונאלי ולאמץ את המלצתו של המנתח אותו בחרת לאחר שהבשלת, החלטת על ניתוח ונמצאת מתאימה לניתוח. סוג ההרדמה עליה ימליץ לך המנתח המומחה, נבחר לאור שיקולים מקצועיים שעמדו במבחן הזמן ואשר מטרתם למזער את הסיכון הרפואי למינימום ובמקביל למקסם את התנאים לביצוע ניתוח טוב ומדויק.
אני תמיד מציין לפני מטופלי המתלבטים, כי ההרדמה שבחרתי עבורם זהה להרדמה שהייתי בוחר לבן משפחתי במצב דומה.

ישראלים רבים שגרים בחו״ל חוזרים לארץ לטיפול רפואי. עובדה. הם סומכים על שרותי הרפואה בישראל ומרגישים כאן בטוחים יותר מאשר בניכר. לאחרונה נצפתה עליה משמעותית בתופעה זאת בעיקר בתחום הניתוחים הפלסטיים האסתטיים.
ההסבר למגמה נעוץ בתחושת הביתיות יחד עם הנוחות להחלים בחיק המשפחה התומכת.
בנוסף, כל מי שעבר/ה ניתוח פלסטי יודע/ת להעריך את החשיבות הרבה הטמונה בתהליך תאום הציפיות בין המטופל/ת לרופא/ה. זהו גורם חשוב מאין כמותו להצלחת הניתוח. התקשורת הטובה בין המטופל/ת לכירורג-הפלסטי משמשת כלי חשוב בהכנת הפציינט/ית לניתוח. כשהיא מתרחשת בחופשיות, וללא מגבלת שפה והבדלי תרבות, אחוזי שביעות הרצון מהניתוח עולים.

הרדמה כללית היא ההרדמה המומלצת לניתוח אף. כידוע, ניתוח אף הוא אחד המורכבים בתחום הכירורגיה האסתטית. לביצועו המושלם נדרש נסיון כירורגי עשיר ביותר וכמובן תנאים אידאליים בחדר הניתוח. אילו מתאפשרים ע״י ההרדמה הכללית. במהלכה את/ה ישנ/ה ומנותק/ת מכל החוויה המלחיצה של חדר הניתוח. את/ה נרדמ/ת לפני שמתחיל הסטרס ומתעורר/ת חבוש/ה וחדש/ה.
בפרק זמן זה המנתח נהנה מתנאים אידאליים לביצוע ניתוח מצוין עבורך בזמן שהמרדים המיומן עומד לצדך ושומר על כל המדדים החיוניים כדי שתתעורר/י בריא/ה ויפה.

לעומתה, להרדמה מקומית חסרונות רבים: את/ה זז/ה באי נוחות על המיטה הקשה והקרה, משתעל/ת ומתקשה בנשימה סדירה, ומסונוור/ת מהמנורה התלויה מעל ראשך. חוסר הנוחות שלך ותנועותיך האקראיות והלא רצוניות אינם מאפשרים למנתח תנאים מיטביים. ולא פחות חשוב: נחסכת ממך החוויה השלילית והבלתי נעימה של לחוש את מהלך הניתוח. בהצלחה.

כמובן.
מטרת הניתוח היא להשרות לפנייך מראה הרמוני ולהחזיר את האף לפרופורציה מאוזנת עם שאר אברי הפנים. כל זאת בלי ליצור מראה מנותח.
ניתן בהחלט לתכנן את הניתוח באופן זהיר ושמרני, כך שהבעת פנייך המקורית לא תופר ולא תשתנה.
ניתוח מוצלח ירענן את הופעתך לטובת המראה הטבעי = הלא מנותח. בהצלחה.

Skip to content