התוצאה הכי חשובה, אבל היחס משנה את כל צורת הניתוח וההחלמה!

ראיון עם מעיין, בת 33 מתל אביב.

איזה ניתוח עברת?

ניתוח אף

מה גרם לך להחליט לנתח?

אני פרפקציוניסטית ולמרות שלא היה לי אף נוראי, מגיל צעיר הפריע לי המראה שלו. שנים רציתי לנתח אבל פחדתי.

לפני שמונה שנים הייתי צריכה להוריד נגע עור ורופאת העור שלחה אותי לד”ר זליגובסקי. ממש במקרה פגשתי כמה ימים לפני התור חברה שעברה ניתוח אף ואהבתי את התוצאה, כששאלתי התברר שעברה את הניתוח אצל ד”ר אמיר זליגובסקי. החלטתי שכשאלך לתור שלי אשאל אותו גם על זה. העליתי את הנושא בפגישה והוא היה כל כך אמין וכנה. הוא אמר לי שאני לא חייבת לנתח אבל ידע בדיוק מה הפריע לי באף. אחרי הפגישה אתו הלכתי הביתה, קבעתי עוד פגישה, חזרתי וקבעתי תור לניתוח.

האם הלכת להתייעצויות אחרות?

לא הלכתי. לא ראיתי רופאים אחרים. המפגש עם ד”ר זליגובסקי הוא שגרם לי להחליט לנתח בכלל. מאד חששתי כי אני עובדת בתחום הקוסמטי ורואה תוצאות מזעזעות אצל מנותחות אף. היה לי חשוב שהתוצאה תיראה טבעית ולא עשויה. אני חייבת לציין שפגישת ייעוץ עם רופא שמקשיב מאד עוזרת להחלטה. האמנתי בד”ר זליגובסקי ואני שמחה שבטחתי בו.

 

מה היה חשוב לך לדעת לפני הניתוח?

היה חשוב לדעת שהוא מבין מה מפריע לי באף שלי, היה לי חשוב לדעת איך תראה התוצאה ושהאף לא יראה ‘מנותח’ והיה לי חשוב שירגיע לי את הפחדים.

 

איך הרגשת ביום הניתוח?

מאד לחוצה. אפילו בכיתי. מי שהרגיע אותי היה ד”ר זליגובסקי. אבל כשהתעוררתי – הכל זרם! לא כאב לי, לא פחדתי, היחס החם שלו נותן המון! לפני כשנתיים עברתי ניתוח אחר, לא פלסטי, אצל מנתח מוכר וידוע והחוויה הייתה מאד לא נעימה בגלל היחס. ברור שהכי חשובה התוצאה, אבל לבחור את הרופא הנכון, שנותן את היחס הטוב, משנה את כל הדרך שבה עוברים וחווים את התהליך הניתוחי.

 

ואיך התוצאה בעינייך?

את חייבת להבין שאני פרפקציוניסטית מטורפת. אמא שלי לא האמינה שאני מעזה לנתח, אבל אולי השאלה היא איך אמיר העז לנתח אותי..

אז כן, אני תמיד רואה את חוסר השלמות, אבל כשיצאתי מהניתוח חשבתי שהאף מהמם, כשאני מסתכלת בתמונות של ‘לפני’, אני רואה שאני יפה יותר, האף שלי נראה טבעי ולא מנותח וכשאני מסתכלת בראי אני אוהבת את הפרופיל שלי.

בסופו של דבר, המבחן האולטימטיבי הוא שבעקבותיי, בערך שתים עשרה בנות שראו את האף שלי, אהבו והלכו להתנתח אצל ד”ר זליגובסקי. ואלה בנות שאני מחזיקה מהן. כל מי שמסתכל מבקש אף כמו שלי!

 

את מרגישה שינוי פנימי בעקבות הניתוח?

אני מאמינה באופן עקרוני שנשים צריכות לאהוב את עצמן ולהיות מרוצות מעצמן כפי שהן. אבל אני חייבת להודות שהניתוח גרם לי להרגיש יותר יפה והעלה את הביטחון העצמי שלי. אז כן, אני יותר שלמה עם עצמי ולי זה מרים את הביטחון.

 

האם היית ממליצה לחברותייך לעבור את הניתוח אצל ד”ר זליגובסקי?

המלצתי ואני אמשיך להמליץ ואם הוא ימשיך לנתח, אז גם את הבת שלי אשלח אליו.

כבר אמרתי שאותי מאד קשה לרצות ולפני שהגעתי אל ד”ר זליגובסקי די ויתרתי על רעיון הניתוח, אבל כשפגשתי את אמיר, מיד הרגשתי חיבור. משהו בו נגע בי. היצירות שלו בחדר שהעידו על כך שהוא אמן, זה שהוא היה אמין ואמיתי. זה שלא הייתי צריכה לשאול שאלות וקיבלתי ממנו מיד את כל המידע.

זה הוא! הוא קולט מי עומד מולו ואין כמוהו!

פרפקציוניסט פגש פרפקציוניסטית!

Skip to content